Training Learndash – online coachtraject
Zelf je online academie maken met Learndash: online coachtraject
Je training is klaar, maar nu de rest nog. Je wilt graag snel van start met de verkoop, maar die online leeromgeving moet ook nog geregeld worden. En daar hik je al tijden tegenaan. Want hoe ga je dat regelen?
Kies voor een goede én makkelijke start
Bij deze training krijg je een complete leeromgeving die al helemaal voor je klaarstaat. Ik leg duidelijk aan je uit hoe je de online academie helemaal aanpast aan je eigen wensen. Dat doe ik aan de hand van screenshots die laten zien wat ik op mijn eigen scherm doe. Hierdoor leer je op een makkelijke manier hoe LearnDash in elkaar zit. Zo kan ook jíj een online cursus bouwen. En je zult zien dat je die technische kennis helemaal niet nodig hebt. Heb je toch vragen? Die mag je gewoon aan me stellen. En we plannen ook nog eens 2 Zoomcalls zodat we alles kunnen bespreken waar je tegenaan loopt.
Wat krijg je allemaal?
Na deze online training kan jij
En dan? Dan kan je eindelijk genieten van wat jouw cursus je oplevert: je hebt een extra inkomstenbron, je helpt veel meer mensen dan toen je nog aan uurtje-factuurtje deed, en je creëert meer naamsbekendheid.